В Україні з 15 жовтня розпочнуться відкриті публічні земельні аукціони, повідомили ForUm'у в прес-службі віце-прем'єр-міністра України—міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана.

Зокрема, Гройсман доручив Державному земельному агентству впровадити низку рішень щодо децентралізації у сфері земельних відносин вже з середини жовтня.

«З 15 жовтня поточного року Держземагентство має забезпечити проведення відкритих публічних земельних аукціонів щодо надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (крім тих, що перебувають у користуванні) для ведення фермерського господарства та особистого селянського господарства», — сказано в повідомленні.

Переліки ділянок, що  виставляються на земельні торги, повинні бути розміщені на офіційному сайті агентства.

Також з 15 жовтня на розгляд місцевих рад повинні направлятися будь-які питання щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення держвласності на етапі надання згоди на розробку відповідної документації із землеустрою.

Крім того, Держземагентство зобов'язане забезпечити органам місцевого самоврядування доступ до відомостей Державного земельного кадастру вже з 1 січня 2015 року в режимі читання. Зокрема, згідно з повідомленням прес-служби, до ухвалення необхідних законодавчих змін буде реалізований відповідний пілотний проект.

Як раніше повідомляв ForUm, 22 жовтня в Києві відбудуться перші за шість років земельні торги.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1381 грн.