Комітет з питань іноземної торгівлі Європарламенту заблокував пропозицію продовжити дію автономних торговельних преференцій щодо України за прискореною процедурою.

Деякі члени Комітету на чолі з лідером французького Національного фронту Марін ле Пен зуміли створити блокувальну меншість у складі однієї десятої від числа членів Комітету, що й не дало можливості прийняти рішення про продовження дії автономних заходів за прискореною процедурою.

Французьких крайніх правих підтримали Гельмут Шольц (група «Об'єднані ліві», Німеччина), представники групи «Європа за демократію» Давид Бореллі (Італія) і Вільям Дартмут (Великобританія), повідомляє «Інтерфакс».

«Голосування проти зобов'язань ЄС в Комітеті і будь-які подальші дії з метою відкласти голосування можуть негативно вплинути на міжнародну репутацію ЄС, а також на політичну стабільність і мирний процес в Україні», - заявив з цього приводу депутат Габріеліус Ландсбергіс.

Раніше повідомлялося, що надані Україні у квітні автономні торговельні преференції Євросоюз має намір продовжити до грудня 2015 року, згідно з тристоронніми домовленостям України, ЄС і Росії.

Нагадаємо, 12 вересня на тристоронніх переговорах України, ЄС і РФ була досягнута домовленість про відтермінування до 31 грудня 2015 року застосування зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest