Україна підписала Меморандум про взаєморозуміння з Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо поглиблення співпраці. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«У штаб-квартирі ОЕСР, що розташована в Парижі, 7 жовтня відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та ОЕСР, в якій з української сторони взяв участь в.о. міністра економрозвитку і торгівлі України Анатолій Максюта», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, меморандумом визначаються пріоритетні сфери та форми співпраці з ОЕСР на дворічний термін, серед яких: розвиток малого і середнього підприємництва, боротьба з корупцією, державне управління, розвиток секторальної конкурентоспроможності, у тому числі в галузях сільського господарства та зеленої економіки, управління державними підприємствами, вдосконалення системи податкового адміністрування і розвиток статистики.

У прес-службі зазначили, що поглиблення співпраці з ОЕСР відкриває для України широкі можливості для зміцнення співробітництва з країнами-членами організації, для участі в різних міжнародних заходах для обміну досвідом і вироблення рекомендацій для забезпечення економічного зростання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1381 грн.
206