Внаслідок бойових дій 8 жовтня в Донецьку загинуло троє мирних жителів, ще 4 отримали поранення різного ступеня тяжкості, повідомляє прес-служба міської ради.

Починаючи з 19:30 7 жовтня і до 2:20 8 жовтня надходили повідомлення про нові обстріли Куйбишевського та Київського районів.

Так, унаслідок влучання снарядів повністю знищений приватний житловий будинок №32 на вулиці Єременка і будинок 41 на вулиці Садовій, зруйнований житловий будинок 98 на вулиці Крупської, а також балкон у багатоквартирному будинку на вулиці Батищева, 11.

Станом на 10:00 у районах тихо, повідомлення від мешканців про перестрілки не надходять.

У штатному режимі працюють комунальні служби та громадський транспорт. Підприємствами енерго- та газопостачання активно ведуться ремонтно-відновлювальні роботи. Сьогодні, 8 жовтня, о 6:30 було відновлено енергопостачання Північного водопровідного вузла.

У міру припинення активних бойових дій ремонтні бригади ПАТ «Донецькміськгаз» проводять ряд технологічних заходів для відновлення газопостачання у Куйбишевському районі на вул. Шахтопрохідників, Автострадній, Сигнальній, пр. Кремлівський, а також у Київському районі на вул. Мічурінській, Єременка, пров. Геодезичний (район заводу Точмаш) та вул. Листопрокатників, Чапаєва (район Путилівського гаю). Тривають ремонтно-відновлювальні роботи у Петровському районі м. Донецька.

На ранок, 8 жовтня, в Донецьку без газопостачання 4559 абонентів, серед них 16 багатоквартирних будинків, 3489 будинків приватного сектору та 30 підприємств.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

13
Туфли осень-зима Everest