Вантажівки з гуманітарною допомогою від Німеччини вже перетнули українсько-польський кордон. Про це заявив голова ДержНС України Сергій Бочковський, повідомляє прес-служба відомства.

«Сьогодні, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від уряду Німеччини перетнули українсько-польський кордон. Речі першої необхідності, побутові прилади та одяг для українців доставив парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Ганс-Йоахім Фухтель. Це свідчить про повагу, турботу і бажання уряду Німеччини дійсно допомогти Україні подолати складні часи», - зазначив Бочковський, який особисто отримав гуманітарний вантаж фактично з рук Фухтеля.

Він також повідомив, що надалі Товариство Червоного Хреста в Україні та регіональні штаби ДержНС України поширюватимуть цю допомогу областями.

Зі свого боку Фухтель зазначив, що Німеччина прагне підтримати Україну в цей нелегкий для країни час і допомогти українцям стати частиною європейського співтовариства, в якому взаємна допомога є звичною справою.

У ДержНС додали, що нині вантажівки перебувають на території України і партіями вже вирушили до певного місця подальшого розподілу вантажу.

Нагадаємо, ще наприкінці серпня цього року Канцлер Федеративної Республіки Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком висловила намір Німеччини надати нашій державі гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские