У понеділок, 6 жовтня, на стоянці кораблів і катерів Одеського загону морської охорони відбувся спуск на воду нового малого катера вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Сьогодні на озброєнні морської охорони перебуває дев'ять одиниць проекту «УМС-1000». Цей катер - десятий», - йдеться в повідомленні.Як відзначили в прес-службі, завдяки можливостям і характеристикам цих катерів було врятовано життя понад 40 осіб.

Крім того, за своїми технічними характеристиками «УМС-1000» здатні нести службу при хвилюванні моря до чотирьох балів. На них встановлені два дизельних двигуни Volvo-Penta загальною потужністю 660 кінських сил. Катери здатні перевозити до восьми осіб прикордонного наряду.За даними прикордонного відомства, у нових катерах поліпшена ергономіка робочого місця командира катера, прилади індикації та засоби спостереження зосереджені в полі зору командира катера навколо робочої консолі. Разом з тим удосконалено кріплення бортової зброї, забезпечено розширення сектора обстрілу, що важливо в умовах нарощування загрози з моря.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
54