Асоціація політичних консультантів (АПК) України напередодні виборів опублікувала дані соціологічного дослідження за рядом одномандатних мажоритарних округів м. Харкова.

Згідно з даними дослідження, проведеного соціологічною службою АПК, найбільші шанси на перемогу в мажоритарному окрузі №170 має Дмитро Святаш, пише «Gazeta.ua».

Відповідаючи на запитання: «Якби вибори народних депутатів України відбулися найближчої неділі, за кого з кандидатів у депутати ВР по Вашому округу Ви віддали б свій голос?», прізвище кандидата Святаша згадали 35,8% респондентів, що взяли участь в опитуванні.

«Рейтинг наступного за ним опонента в три рази нижчий. Інші кандидати, згідно з даними опитування, мають рейтинг вибору за статистичною похибкою до 5,5%», - прокоментував результати дослідження заступник голови правління Асоціації політичних консультантів Андрій Бодров.

Опитування було проведене в період з 26 вересня по 1 жовтня 2014 року. Генеральна сукупність - 170 тис. чол. Вибіркова сукупність - 1200 респондентів. Вибірка квотована, репрезентативна за основними соціально-демографічними параметрами. Метод проведення - анкетування за місцем проживання. Похибка дослідження становить +/- 3%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом