Директор «Всеукраїнського промислового союзу» Борис Шмиган заявляє про спробу незаконної націоналізації Херсонського нафтоперевалочного комплексу державною компанією «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами». Про це йдеться в його публікації у журналі «Форбс».

«У суботу вночі історія з винесенням чудової ухвали Приморського районного суду м. Одеси про передачу Херсонської нафтоперевалки в «оперативний контроль» державній компанії «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами» знайшла своє ще більш дивовижне продовження, у ще більш дивних і безглуздих формах», - зазначає він.

За його словами, о 9:00 територію адміністрації «Всеукраїнського промислового союзу» було заблоковано співробітниками спецпідрозділу охорони «Титан», які виконували вказівки в.о. зазначеного державного підприємства Андрія Голубея.

«Ігноруючи вимоги наказу Мінфіну № 69 від 11.08.94 року про обов'язкове проведення інвентаризації підприємства в разі виконання рішення суду з постійними посиланнями на якогось Пашинського і, не випускаючи телефону з рук, Голубей вимагав від керівництва ВПС негайного підписання акта приймання-передачі об'єкта. Всі доводи адміністрації ВПС про необхідність дотримання процедури передачі основних фондів підприємства, чіткого опису таких, ігнорувалися з посиланням на необхідність негайного виконання завдання боса. Ближче до 23:00 Голубей пред'явив акт прийому-передачі, який вимагав підписати, аргументуючи тим, що він фактично вже хазяїн. Стислість думки державного чиновника, що межує з недоумкуватістю, ви можете самостійно споглядати на фото цього «документа». Ключовими є два слова: «Передав-Прийняв»!», - зазначив Шмиган.

«Свідки - двоє чоловіків, яких Голубей вперто називав понятими, пішли геть, дивуючись, що вони повинні підписувати і як хто. Людей, які намагалися виконати дивне рішення Приморського суду, не бентежило те, що це відбувалося у вихідний день, нічний час (23:00), відсутність матеріально-відповідальних осіб на підприємстві, бажання було одне - виконати що б то не було наказ якогось Пашинського і «віджати» підприємство», - додав він.

Шмиган підкреслив, що ВПС цікавить розголошення таких кричущих фактів виконання судового рішення: де реакція прокуратури на явне перевищення повноважень і зловживання владою службовими особами держпідприємств?

«При цьому люди, які називали себе особами, що представляють державні інтереси, так увійшли в раж, що навіть перестали соромитися факту зберігання всіх «документів» у темно-блакитних течках з написом «Голова адміністрації Президента України». Можливо, люди, що прикриваються такими високими «ПАПочками», і справді вважають за нормальне передачу нафтобази та нафтогавані справою настільки простою і навіть забавною, що вся процедура цілком уміщається в слові «прийняв». Інакше як пояснити, що ДП, яке розміщується в одній із кімнаток за адресою вул. Артема 60, лит.А і керується якимсь в.о., передбачало уникнути необхідності наявності всієї сукупності ліцензій Держгіртехнагляду та інших органів на роботу з об'єктом першої категорії підвищеної небезпеки і просто «прийняти» (забрати) Херсонський нафтоперевальний комплекс», - написав директор.

«Ми очевидці того, як Херсонська область протистоїть не тільки зовнішній загрозі в нинішніх непростих реаліях, але й на прикладі ситуації з ВПС бореться з не менш небезпечною і страшною некомпетентністю та жадібністю, що роз’їдається корупцією і ПАПочками людей з держпідприємств. Хай живе нова хвиля Голубей з рейдерського гнізда. Пора оголосити АТО свавіллю, беззаконню і нехтуванню норм закону на прикладі ситуації з ВПС», - зазначив Шмиган.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/осень
2591 грн.
268