Українська сторона повинна отримати від Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ роз'яснення щодо факту використання автомобілів місії членами незаконних військових формувань, повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук.

«Що стосується появи якихось фотографій в Інтернеті, то я вважаю, що це питання має бути поставлене перед Спеціальною моніторинговою місією, перед її керівництвом», - сказав Прокопчук на брифінгу в Києві 3 жовтня.

Він нагадав, що згідно з мандатом діяльності місії надана нею інформація повинна бути об'єктивною і неупередженою.

Прокопчук додав, що поки не бачив відповідних фотодоказів, тому не може коментувати конкретний факт, повідомляє «Інтерфакс-Україна».«Проте наявність таких фотографій є достатньою підставою для того, щоб на першому етапі порушити питання, отримати роз'яснення», - заявив дипломат.

Раніше в місії заявили, що перевірять випадки, коли поблизу або усередині автомобілів ОБСЄ були сфотографовані люди у військовій формі. У відповідь на повідомлення ЗМІ про нібито перевезення в автомобілях місії членів незаконних збройних формувань в прес-службі організації заявили, що «тільки члени СММ уповноважені використовувати автомобілі ОБСЄ».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

36