Запроваджені проти Росії у зв'язку із ситуацією в Україні санкції позначаються на багатьох державах Заходу, заявила 2 жовтня помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд.

«Дотримання санкцій є нелегкою справою, і багато країн платять високу ціну. Ми це знаємо», - заявила Нуланд, виступаючи у вашингтонському неурядовому Центрі європейського політичного аналізу.

При цьому вона висловила думку, що влада в Києві «напружено працює над просуванням миру», а також «виконує свої зобов'язання в рамках угоди, підписаної у Мінську 5 вересня».

«Тепер свою частину роботи повинні виконати Росія та її ставленики», - сказала Нуланд. Вона, зокрема висловилася за відведення сил і важких озброєнь із зони бойових дій та «повернення всіх заручників», повідомляє «ТАСС», маючи на увазі Надію Савченко та Олега Сенцова.

«Коли Мінську угоду буде повною мірою виконано, ми зможемо і почнемо «відкочувати» частину санкцій», - заявила американський дипломат.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейський Союз ввів заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії - «Уралвагонзаводу», «Оборонпрому» та Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК).

Також США застосували санкції проти Росії, включивши туди «Сбербанк» Росії, компанії «Газпром», «Лукойл», «Сургутнефтегаз», «Транснефть», «Газпром нефть», а також п'ять оборонних і високотехнологічних держкорпорацій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом