Влада робить все, для придушення будь-якого інакодумства. Таку думку Forum'у висловив секретар парламентського Комітету з питань свободи слова народний депутат України Олександр Голуб.

«Нічого представникам нової влади розповісти людям. Якщо вони не будуть озвучувати порожні заяви, перекладати всю провину на попередників, їхня брехня стане відразу видною, відвертою і зрозумілою всім», заявив він.

Голуб зазначив, що «в цей же час ніхто не займається соціальними питаннями, реальною економікою, що відобразилося на житті мільйонів».

«Абсолютно очевидно, що нова влада, яка керує країною вже півроку, так і не змогла продемонструвати ефективність реформ. Більш того, не було продемонстровано навіть бажання проводити реформи. Всі їхні зусилля були спрямовані на переділ власності і придушення будь-якого інакодумства», - заявив він.

Парламентарій також упевнений, що це підтверджують заяви глави ГПУ Віталія Яреми про кримінальні справи проти попереднього Кабміну.

«Робиться все, для встановлення в країні диктатури. Причому застосовується і фізичний, і моральний терор щодо опонентів», - додав нардеп.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що ГПУ порушила нову кримінальну справу щодо екс-президента України Віктора Януковича і колишнього прем'єра Миколи Азарова.

Також генпрокурор повідомив, що в ряді європейських країн арештовані рахунки представників колишньої влади.

Сам глава ГПУ замішаний відразу в кількох скандалах. Перший стосувався того, що 26-річний син Яреми Валерій був призначений керівником ключового підрозділу Державної реєстраційної служби Департаменту державної реєстрації прав на нерухоме майно. Другий скандал, пов'язаний із його заступником Анатолієм Даниленком, який погрожував журналістці програми «Наші гроші» Аліні Стрижак та її сім'ї під час зйомок журналісткою сюжету про ГПУ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

18
Теги