Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд виступив на останньому перед виборами 2015 року конференції Консервативної партії з жорсткою заявою по Росії, погрожуючи новими заходами у відповідь на дії РФ в Україні, повідомляє РІА «Новости».

Як зазначив Хаммонд, після довгих років «холодної війни» Великобританія «запропонувала Росії інвестиції, торгівлю і партнерство», однак Росія, за його словами, «вибрала конфронтацію».

«Ми повинні пишатися, що Великобританія була лідером у запровадженні далекосяжних санкцій, які дають зрозуміти, що ми не потерпимо незаконних дій Росії. І ми не дозволимо залякувати наших союзників по НАТО у Східній Європі. Дозвольте мені нагадати пану Путіну: загрози будь-яким членам НАТО матимуть відповідь з боку НАТО. Ось чому ми направили наші винищувачі Typhoon в Балтику і зробимо це знову, якщо буде потрібно. Тому що НАТО і принцип колективного самозахисту допомагав нам у важкі часи «холодної війни» і залишиться ключовим принципом нашої оборонної політики в майбутньому», - підкреслив Хаммонд.

Як повідомляв ForUm, раніше депутат британського парламенту заявляв, що Великобританія може посилити санкції проти Росії в разі ескалації конфлікту на сході України.

Нагадаємо, Євросоюз 12 вересня ввів заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії - «Уралвагонзаводу», «Оборонпрому» і Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК). Також США застосували санкції проти Росії, включивши туди «Сбербанк Росії», компанії «Газпром», «Лукойл», «Сургутнефтегаз», «Транснефть», «Газпром нефть», а також п'ять оборонних і високотехнологічних держкорпорацій. 24 вересня санкції проти РФ також розширила Японія.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

15