Київська влада всіма силами намагається не допустити спілкування представників опозиції з виборцями в промислових регіонах сходу і південного сходу України, йдеться у заяві «Опозиційного блоку».

«Роблять вони це в кращих традиціях тоталітарного суспільства, цинічно прикриваючись словами про безпеку і можливі протестні акції», - наголошується в ньому.

Так, сьогодні була зроблена спроба не допустити на зустріч із виборцями у Лисичанську лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка.

«Робили це озброєні люди, які підпорядковуються командуванню АТО. Вони перекрили дорогу Сєвєродонецьк-Лисичанськ в районі блокпоста з боку Сєвєродонецька, повністю зупинивши рух транспорту. При цьому свої протиправні дії вони пояснювали «вказівкою керівництва АТО», - заявили в політсилі.

Вказівки перешкоджати опозиції йдуть безпосередньо з Києва, що підтвердив уповноважений АТО в Луганській області Віталій Шведов. Він визнав, що обмеження руху в Луганській області було безпосередньо пов'язано з поїздкою лідера опозиції.

«Перекриття дороги мало на меті не допустити зустріч Бойка з колективом заводу «Пролетарій». Президент сам призначив ці вибори в умовах триваючої війни, а тепер намагається позбавити населення прифронтових територій права голосу», - заявив «Опозиційний блок».

Незважаючи на протидію влади, лідеру опозиції вдалося прибути до Лисичанськаі провести всі заплановані заходи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

83
Туфли осень-зима Everest