Робоча група Центру з контролю та координації питань щодо припинення вогню в складі Україна-ОБСЄ-Росія 26 вересня о 8:00 розпочала свою діяльність, повідомляє прес-центр антитерористичної операції.

Зазначається, що до складу Центру увійшли представники української сторони, моніторингова група ОБСЄ та 76 військовослужбовців ЗС РФ.

«Головна мета робочої групи Центру полягає в реалізації заходів, спрямованих на встановлення режиму повного припинення вогню - режиму «Тиша», - йдеться в повідомленні.

«Зокрема, передбачається виведення засобів ураження калібром понад 100 мм на певні відстані і створення 30-кілометрової зони розмежування, що визначено Мінським меморандумом, а також зняття встановлених мінно-вибухових загороджень у певних районах сторін, які ворогують», - сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що зона певних районів припинення вогню буде розподілена на 4-5 секторів безпеки, в яких працюватимуть від трьох до п'яти моніторингових груп ОБСЄ спільно з представниками України і РФ, повідомляє «РБК-Україна».

Як наголошується, ця робоча група здійснюватиме контроль над припиненням вогню протягом усього періоду стабілізації обстановки на території Донецької та Луганської областей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest