Місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду приїде до Києва в листопаді і проведе об'єднаний огляд розвитку економіки країни, результати якого потім будуть представлені на засіданні Ради директорів Фонду.

Про це повідомив у ході традиційного брифінгу у Вашингтоні глава Департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Джеррі Райс.

«Місія приїде в листопаді й об'єднає, як і очікувалося, відразу два огляди економічних перетворень у країні», - сказав Райс.

Він підкреслив, що результати роботи місії, згідно з процедурою, будуть передані на розгляд Ради директорів МВФ, засідання якої відбудеться наприкінці 2014 - початку 2015 року, передає «УНІАН».

За результатами засідання Ради можна очікувати рішення про виділення Україні наступного кредитного траншу в рамках дворічної програми співпраці з Україною загальним обсягом 17 млрд дол.

При цьому Райс не виключив перегляду деяких положень програми. «Програма за своєю суттю динамічна», - зазначив представник Фонду, але запевнив, що загальний обсяг фінансування переглядатися не буде. «Україна не заявляла пропозицій про перегляд загального обсягу фінансування», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Петро Порошенко вважає, що програму співпраці Києва з міжнародним валютним фондом необхідно переглянути з урахуванням воєнних дій.

4 вересня Україна отримала другий транш від МВФ за програмою stand-by в розмірі $1,39 мільярда.

29 серпня Рада директорів Фонду ухвалила рішення про виділення другого траншу в обсязі 1,39 млрд доларів. Крім того, МВФ задовольнив прохання Києва й об'єднав третій і четвертий транші з метою отримання їх Україною поточного року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2591 грн.
21