Сьогодні, 25 вересня, стартувала благодійна програма Всеукраїнського аграрного об'єднання «ЗАСТУП» - «Всім світом». Активісти організації зібрали для 5 військових госпіталів, які лікують поранених українських солдатів, 50 тонн картоплі. Таким чином, медичні заклади отримали повне забезпечення другим хлібом до кінця зими.

Акція пройшла у декількох селах Фастівського та Макарівського районів Київської області. За словами одного з координаторів «ЗАСТУПу» Олександра Гуменюка, селяни охоче відгукнулися на пропозицію підтримати українських військових.

«Люди готові допомагати, адже вони добре знають, що ця картопля піде хлопцям, пораненим в АТО. Тому селяни раді, що своєю працею допомогли нашим солдатам», - сказав координатор Всеукраїнського аграрного об'єднання «ЗАСТУП» у Макарівському районі Олександр Гуменюк.

Всього активістам вдалося зібрати у місцевих фермерів 50 тонн картоплі. Більшу частину гуманітарної допомоги вантажівками відправили до Києва у Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України, Військово-медичне управління СБУ і Центральний госпіталь МВС. Ще 20 тонн гуманітарної допомоги вирушили в Одесу на потреби клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України та Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

«Ми переконані, що ця благодійна акція буде продовжена, оскільки в нашому районі є села, які також хочуть взяти в ній участь», - підкреслив координатор Всеукраїнського аграрного об'єднання «ЗАСТУП» у Фастівському районі Віктор Бутник.

Він також зазначив, що це лише перший крок благодійної місії Всеукраїнського аграрного об'єднання «ЗАСТУП» з допомоги потерпілим у зоні проведення АТО. За ініціативою політсили створено координаційну раду, що об'єднала аграріїв, які готові допомагати мешканцям Донбасу якісними продуктами.
 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/осень
2591 грн.