У Києві станом на четвер, 25 вересня, без гарячого водопостачання залишається 5 435 споживачів, що становить 34,78% від загальної кількості споживачів, повідомляє прес-служба «Київенерго».

Зокрема без гарячої води через зупинку роботи теплоджерел залишилися 3 417 споживачів: 1 у Голосіївському, 1 842 в Деснянському, 55 у Дніпровському, 877 в Оболонському, 632 у Подільському та 10 у Святошинському районах.

Внаслідок пошкоджень на мережах централізованого опалення та гарячого водопостачання без гарячої води залишилися 392 споживачі: 26 у Голосіївському, 11 в Оболонському, 1 у Печерському, 78 у Подільському, 97 у Святошинському, 51 в Солом'янському, 128 у Шевченківському районах, повідомляє «Кореспондент».

Через планові ремонтні роботи без гарячої води залишаються 38 споживачів: 11 у Дарницькому, 25 у Святошинському, 2 у Шевченківському районах. У результаті проведення реконструкції (повної заміни ділянок трубопроводів) відключені 420 споживачів: 2 у Голосіївському, 18 у Печерському, 319 у Солом'янському, 81 у Шевченківському районах.

Також у Києві почалися випробування тепломереж у двох районах Києва, які триватимуть до 26 вересня. В результаті випробувань без гарячої води на сьогоднішній день залишаються 273 споживачі в Дніпровському районі і 895 - у Печерському.

Випробування проводяться в межах бульвару Дружби народів, Лесі Українки, вулиць: Промислової, Кіквідзе, Чеської, Чигоріна, Щорса, Шовковичної, Круглоуніверситетської, Банкової, Лютеранської, Ольгинської, Інститутської, Садової, Михайла Грушевського, Паркової дороги, Московської, Кутузова, Івана Мазепи, Ентузіастів, Березняківської, Дніпровської і Русанівської набережних, провулків Лабораторного, Госпітального, Козловського, Кріпака, Деревообробного, Кловського узвозу, Арсенальної площі, Наддніпрянського шосе.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

77