Депутат Віталій Грушевський міг бути створений як політик для непопулярних справ. Про це ForUm'у заявив політолог Володимир Цибулько, коментуючи інформацію про розписку Віталія Грушевського, що опинилася у розпорядженні ЗМІ, про те, що він отримав 50 тисяч доларів для виведення 5-7 народних депутатів з фракції ВО «Свобода».

«Політики схильні придумувати різні сюжети для набивання собі ціни. Не виключено, що це якісь маневри самого Грушевського. «Свободівці» - це не ті люди, які би з Грушевським мали справу», - заявив він.

Крім того, він зазначив, що «Грушевський як політик не надто й існував. Він, швидше за все, був створений адмінресурсом для непопулярних справ».

Крім того, політолог не виключив, що поява цієї інформації в ЗМІ може бути спробою «добити «Свободу».

Нагадаємо, активісти Євромайдану передали журналістам розписку, згідно з якою народний депутат Віталій Грушевський узяв у Віктора Януковича гроші на підкуп депутатів з ВО «Свобода». Журналісти «17 каналу» стверджують, що проведена судова експертиза підтвердила справжність підпису Грушевського. Більш того, заведено кримінальне провадження, а інформація занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

22