Сьогодні, 24 вересня, о 12.00, по команді диспетчера ДП НЕК «Укренерго» з метою забезпечення живучості та надійної роботи об'єднаної енергетичної системи України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії застосовані графіки аварійних відключень в місті Києві, повідомили Forum'у у прес-службі ПАТ «Київенерго».

«Компанія, забезпечуючи диспетчерську дисципліну, виконує команди головного диспетчера і відповідно вводить ці графіки аварійних відключень для промислових підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду в м. Києві», - йдеться в повідомленні.

Всього обмеження потужності по місту Києву складає - 52,6 МВт (що становить 3,8% від загального обсягу споживання електроенергії в м. Києві).

Головною причиною введення графіків є те, що центральна і північна енергосистеми НЕК «Укренерго» є энергодефицитными через брак вугілля на складах теплових електростанцій.

Тривалість і обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК «Укренерго». Зі свого боку ПАТ «Київенерго» гарантує, що відключення споживачів від електроенергії буде відбуватися не більше ніж на 2 години.

У компанії відзначили, що графіки аварійних відключень узгоджені з органами місцевого самоврядування.

Оскільки сьогодні вся об'єднана електроенергетична система України відчуває дефіцитний баланс виробництва і споживання електричної енергії, «Київенерго» просить жителів столиці економно використовувати електроенергію в побуті.

Як раніше повідомляв ForUm, 24 сентяюря НЕК «Укренерго», що здійснює централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни, ввів графіки аварійних відключень електроенергії для споживачів Центральної та Північної енергосистем України, зокрема промпідприємств і організацій, що не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду.

Публічне акціонерне товариство «Київобленерго» починає з 23 вересня аварійні відключення через дефіцит електроенергії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом