Лідер Радикальної партії звернувся до всіх патріотичних політичних сил зі зверненням, в якому закликає не допустити перемоги регіоналів і комуністів у мажоритарних округах:

«Партія регіонів офіційно відмовилася йти на вибори, але намагається пройти в Раду за мажоритарними округами. У 46 окрузі на Донеччині Клюєв висунув свого брата Сергія. По Одеській області в Раду намагаються потрапити Ківалов і Жванія. Серед кандидатів, які подали документи у ЦВК, 54 обранці голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року. У новому парламенті не може бути місця людям, які обкрадали країну, прислуговували Януковичу і демонструють свою прихильність агресору», - заявив Ляшко.

На думку лідера Радикальної партії, представники демократичного табору повинні узгодити позиції за мажоритарними округами там, де конкуренція кандидатів від демократичних сил може дати можливості для перемоги реваншистів:

«Радикальна партія неодноразово заявляла про готовність до переговорів з усіма демократичними силами. Ми заявляємо, що можемо зняти свої кандидатури у мажоритарних округах, якщо це дозволить перемогти регіоналів та їхніх посіпак. Жодного шансу пособникам окупантів», - підсумував Олег Ляшко.

Як відомо, Партія регіонів офіційно не висунула кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі, однак багато її представників, як й інші одіозні фігури минулої влади, висуваються у мажоритарних округах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом