Норвегія приєднається до ухваленого 12 вересня пакета санкцій Євросоюзу проти Росії. Про це йдеться в повідомленні, поширеному зовнішньополітичним відомством королівства.

У документі наводяться слова голови норвезького МЗС Берге Бренд, який стверджує, що Росія, «незважаючи на істотний тиск з боку міжнародного співтовариства, не продемонструвала готовність припинити незаконні дії на сході України».

«З цієї причини Норвегія введе ті ж обмежувальні заходи проти Росії, що 12 вересня запровадив Євросоюз», - зазначив міністр, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

У заяві МЗС йдеться, що це рішення схвалене урядом і невдовзі має набути чинності, при цьому члени кабінету міністрів продовжують проводити консультації з парламентом щодо цього питання».

Норвегія, яка не є членом Євросоюзу, послідовно долучалася до всіх пакетів санкцій, які запроваджувалися ЄС щодо Росії.

Нагадаємо, Євросоюз ввів заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії - «Уралвагонзаводу», «Оборонпрому» та Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК). Також США застосували санкції проти Росії, включивши туди «Сбербанк» Росії, компанії «Газпром», «Лукойл», «Сургутнефтегаз», «Транснефть», «Газпром нефть», а також п'ять оборонних і високотехнологічних держкорпорацій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
23