Щоб провести опалювальний сезон доведеться скорочувати обсяги постачання газу підприємствам хімічної промисловості. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«У сховищах накопичено близько 17 мільярдів кубометрів газу. В разі застосування плану «Ч», за умови, що ми додатково не купимо природний газ у Російської Федерації, нам потрібно буде істотно скорочувати обсяги споживання. Насамперед скорочувати споживання доведеться в галузі хімії і промисловості, щоб не дати замерзнути країні», - заявив він.

При цьому прем'єр вважає, що реверсні постачання газу не до кінця компенсують втрату російського ринку.

«Те, що 25 мільярдів кубометрів газу, які ми купували у Росії, ми замістили на 15 мільярдів кубометрів газу, які ми стали купувати у європейських компаній через реверсний потік, є суттєвим кроком уперед. Але цього, звичайно, не вистачає», - заявив Яценюк.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявив, що в разі настання сильних морозів уряд не виключає, що буде змушений відключати від газопостачання деякі підприємства.

Валентина Дудко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

16
Классические туфли мужские