Всі економічні документи з імплементації Угоди з ЄС вступлять в силу, коли Україна відкриє ринок для європейських товарів.

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк після засідання урядового комітету, повідомили у прес-службі КМУ.

Яценюк підкреслив, що Україна підписала угоду з ЄС, ратифікувала її і прийняла рішення про імплементацію Угоди. «Всі економічні документи урядом розробляються. Вони вступлять в силу тоді, коли Україна відкриє свій ринок для європейських товарів», - наголосив глава уряду.

«Нехай росіяни свій шантаж залишать для себе. Якщо Росія введе обмежувальні заходи, ми невідкладно введемо дзеркальні заходи проти Росії», - підкреслив Яценюк.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення мит для товарів з України, але вона вступить в силу лише при порушенні Києвом домовленостей у світлі Угоди з ЄС.

Нагадаємо, 12 вересня на тристоронніх переговорах України, ЄС і РФ була досягнута домовленість про відстрочення до 31 грудня 2015 року застосування зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.

16 вересня Верховна Рада України і Європейський парламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

РФ вважає, що домовленість про відстрочення імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС повинна бути оформлена актами Верховної Ради і Єврокомісії.

Рада Європейського союзу планує юридично закріпити домовленості, досягнуті Україною, Росією і ЄС 12 вересня про перенесення на один рік реалізації положень Угоди про асоціацію, які стосуються зони вільної торгівлі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские