Депутати Кіровоградської облради підтримали рішення Президента України Петра Порошенка про призначення головою облдержадміністрації Сергія Кузьменка на своєму засіданні сьогодні, 19 вересня.

Питання про висловлення недовіри Кузьменку змусили внести до порядку денного кілька десятків людей у камуфляжі, які прийшли на сесію. Вони представляються товариством Кіровоградщини. За висловлення недовіри проголосували 25 депутатів із 57 присутніх на сесії.

Між тим депутат обласної ради від «Фронту змін» Ірина Малик заявила, що на сесійному засіданні присутні наркомани, п'яні та обкурені люди.

«Тут п'яні та обкурені люди за спинами стоять, наркомани. Де міліція?!», - сказала вона.

У зв'язку з цим Малик, а також ще четверо депутатів облради - Володимир Зубаха (Народна партія), Всеволод Мошнягул (КПУ), Володимир Арсірій (ПР) і Костянтин Яринич («Фронт змін») заявили про намір скласти з себе мандати. «Мені соромно бути в цьому залі і слухати загрози ззаду на свою адресу. Я готовий подати заяву про складення повноважень», - сказав Яринич.

В даний час люди в камуфляжі заблокували двері сесійної зали і нікого не випускають.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм указом призначив Сергія Кузьменка головою Кіровоградської обласної державної адміністрації 16 вересня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1475 грн.
87