Україна не братиме участь у пісенному конкурсі Євробачення-2015. Про це повідомляє прес-служба Першого національного.

«Національна телекомпанія України у двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою (ЄМС) прийняла рішення відмовитися від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2015. В НТКУ сподіваються, що Україна 2016 року знову відправить свого представника на конкурс», - йдеться в повідомленні.

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія, коментуючи таке рішення, зазначив, що для проведення нацвідбору на Євробачення-2015 немає коштів.

«Ми розуміємо, що Євробачення - це іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права підготуватися до нього погано. А на «добре» у нас банально немає грошей. Якщо у когось є бажання допомогти - ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було прийнято таке рішення», - сказав Аласанія.

У свою чергу продюсер творчого об'єднання музичних програм НТКУ Влад Багінський підкреслив, що дане рішення було прийнято з урахуванням думки відомих музикантів.

«Ми радилися з багатьма артистами, і вони сказали, що не брали б участі в конкурсі виключно з тих мотивів, що зараз не час для веселощів. І кошти, які були витрачені на проведення українського нацвідбору на Євробачення-2015 доцільніше спрямувати на більш важливі потреби», - сказав Багінський.

Разом з тим зараз Національна телекомпанія проводить переговори з ЄМС щодо трансляції півфіналу і фіналу конкурсу, тому українці мають всі шанси побачити шоу.

Нагадаємо, у наступному році конкурс пройде в Австрії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35