Россільгоспнагляд до кінця вересня може ввести обмеження на ввезення на територію РФ фруктів з України, повідомив у коментарі РІА «Новости» помічник керівника відомства Олексій Алексєєнко.

«По-перше, останнім часом ми фіксуємо, що до нас під виглядом української продукції ввозяться яблука, виноград, абрикоси і інші фрукти з Молдови (заборонені до ввезення в РФ з липня. - Ред.). По-друге, це карантинні організми у продукції, що поставляється з України. Тому незабаром можемо ввести обмеження на ввезення фруктів з України», - заявив він.

Алексєєнко уточнив, що служба вже сповістила українських колег про проблему і чекає відповіді, в даний момент продовжує моніторинг. «До кінця місяця (вересня. - Ред.) ми приймемо рішення, тобто можемо ввести обмеження», - додав Алексєєнко.

В кінці липня Россільгоспнагляд вже заявляв про те, що може обмежити до ввезення в РФ всю рослинну продукцію з України.

В даний час Россільгоспнагляд і Росспоживнагляд тимчасово заборонили ввезення з України деяких товарів через претензії до їх якості: рослинної продукції в ручній поклажі, багажі та посилках; молока та молочної продукції (виявлені антибіотики для тварин); сої, соняшнику та кукурудзяного борошна; свиней (через вірус АЧС); продовольчої картоплі (карантинне захворювання - золотиста нематода); плодоовочевої продукції, рибних консервів і соків; кондитерської продукції (невідповідність вмісту маркуванню).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом