Харківський «Металіст» програв турецькому «Трабзонспору» на своєму полі з рахунком 1:2 в першому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА.

На 25-й хвилині рахунок відкрив французький півзахисник гостей Кевін Констан. На 61-й хвилині форвард «Металіста» Володимир Гоменюк вирівняв становище. «Трабзонспор» вирвав перемогу на четвертій доданій хвилині зусиллями грецького захисника Авраама Пападопулоса.

В іншому матчі цієї групи польська «Легія» обіграла на своєму полі з рахунком 1:0 бельгійський «Локерен», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Матч проходив у четвер ввечері на стадіоні «Арена Львів», оскільки УЄФА не дозволяє «Металісту» проводити домашні зустрічі в Харкові.

Як повідомляв ForUm, «Дніпро» також програв італійському «Інтеру» з рахунком 0:1 у першому матчі групового турніру Ліги Європи УЄФА.