У Києві до кінця тижня у відповідь на звернення киян відкриють дві нові тролейбусні зупинки.

Про це сказав радник міського голови з питань транспорту Олександр Кава, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Перша з'явиться на тролейбусних маршрутах № 6, 16 і 18 на вул. Великій Житомирській біля перехрестя з вул. Олеся Гончара з обох боків. Там зосереджено багато офісних і житлових будинків, до того ж є вихід на улюблену киянами та гостями столиці Пейзажну алею. Через контактний центр 1551 і мережу Фейсбук ми отримали багато звернень від киян з проханням облаштувати окрему зупинку», - зазначив він.

Кава також додав, що попередня відстань між зупинками громадського транспорту на Софійській та Львівській площах, понад 800 метрів, не відповідала європейським стандартам доступності громадського транспорту.

Згідно з повідомленням, другу зупинку відкриють для тролейбусів маршруту №14, що прямують від ботанічного саду (Національний ботанічний сад ім. Гришка - Ред.) у напрямку залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський», на вул. Симона Петлюри (колишня вулиця Комінтерну) біля перехрестя з вулицею Жилянською.

«У мережі Фейсбук кияни скаржилися на велику відстань між найближчими зупинками, що перевищує один кілометр. До того ж пасажирам було незручно робити пересадку на швидкісний трамвай без заїзду на Вокзальну площу», - додав він.

Крім цього, Кава висловив упевненість, що кияни долучатимуться до вдосконалення транспортної інфраструктури міста й надалі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом