У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що НАТО підштовхує Київ до силового вирішення конфлікту в країні. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

«Звертає на себе увагу деструктивна роль НАТО протягом всієї внутрішньоукраїнської кризи. Зокрема, в альянсі взято курс на нарощування військового потенціалу України, який використовується, як відомо, проти мирного населення. Керівництво НАТО підтримує наміри держав-членів розширювати обсяги постачання України спецзасобами, військовим обладнанням, які можуть використовуватися українською владою для внутрішніх репресій. Таким чином, Київ фактично підштовхують до силового вирішення конфлікту», - сказав глава зовнішньополітичного відомства.

Він також зазначив, що альянс сприяє посиленню розколу в українському суспільстві.

«Суть і тональність заяв саміту НАТО у Великобританії щодо ситуації навколо України укупі з анонсованими планами проведення спільних з Києвом навчань країн альянсу на території цієї країни до кінця поточного року явно не сприяють мирному процесу і лише поглиблюють розкол в українському суспільстві», - додав він.

Нагадаємо, міністр оборони Валерій Гелетей заявив, що країни Організації Північноатлантичного договору (НАТО) почали передачу зброї Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
951 грн.
25