У Київській міській державній адміністрації затвердили список житлових будинків для виконання ремонту електрощитових та мереж електропостачання. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

«В Київській міській державній адміністрації затвердили адресний перелік житлових будинків для виконання робіт з капітального ремонту електрощитових та мереж електропостачання», - йдеться у повідомленні

Відзначається, що замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція».

Так, згідно з документом, ремонтні роботи виконають: у Голосіївському районі (77 адрес), Дарницькому районі (19 адрес), Деснянському районі (39 адрес), Дніпровському районі (10 адрес), Оболонському районі (51 адреса), Печерському районі (60 адрес), Подільському районі (60 адрес), Святошинському районі (92 адреси), Солом'янському районі (54 адреси), Шевченківському районі (98 адрес).

Нагадаємо, міська влада також почала розробку нової схеми мережі міського пасажирського транспорту на житлових масивах Позняки, Осокорки та Харківський.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
181