Росія з 1 листопада ухвалить симетричні захисні заходи, якщо Угода про асоціацію з Україною набуде чинності з цієї дати без урахування позиції РФ. Про це заявив глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв, який прибув у Брюссель, щоб обговорити з колегами з ЄС та України можливість зміни додатка до Угоди про Асоціацію України з ЄС.

«Якщо до нас не дослухаються наші партнери, то ми вживатимемо адекватних симетричних заходів. Якщо 17-18 вересня буде ратифікація, отже, з 1 листопада 2014 року Угода про асоціацію з усіма позиціями, які у нас викликають занепокоєння, набуде чинності, то рівно симетрично, з цієї ж дати ми введемо захисні заходи, а саме ті заходи, про які ми попередили наших колег», - заявив Улюкаєв, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Нагадаємо, раніше Улюкаєв повідомив, що Москва передала партнерам проект документа, що мінімізує стурбованості з приводу Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

27 серпня Улюкаєв заявив, що РФ сподівається змінити текст Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Європейський комісар з питань торгівлі Карел де Гюхт заявив, що текст Угоди про асоціацію між Україною та ЄС не підлягає змінам.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

74