Заступник помічника Генерального секретаря НАТО з питань зовнішньої політики і політики безпеки Джеймс Аппатурай заявляє, що кількість військовослужбовців регулярної російської армії, які перебувають в Україні, скоротилася, однак спецназ досі залишається. Про це він повідомив депутатам підкомітету з питань безпеки та оборони Європарламенту.

«У нас є чіткі докази розгортання російських регулярних військових сил, і таку інформацію ми оприлюднили. Я кажу про три тисячі, можливо, трохи більше. Це зараз кількість зменшується. Ми також бачили розгортання російських спеціальних сил спецназу, який є зараз», - сказав Аппатурай, повідомляє «УНІАН».

Він зазначив, що НАТО хоче мати добрі відносини з Росією. «Але ми також повинні мати справу з реальною ситуацією. Подобається це нам чи ні. 20 років ми намагалися побудувати партнерство з Росією, але зараз ми в складному становищі. І не ми це почали», - підкреслив представник Альянсу.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Петро Порошенко, посилаючись на дані розвідки, заявив про виведення 70% російських військ за межі України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

48