Спусковий апарат пілотованого корабля «Союз ТМА-12М» 11 вересня приземлився в Казахстані з міжнародним екіпажем на борту, повідомляє прес-служба Центру управління польотами.

«11 вересня 2014 року о 6 годині 23 хвилини за московським часом за 148 кілометрів на південний схід від міста Жезказган у Казахстані приземлився спускний апарат транспортного пілотованого корабля «Союз ТМА-12М» з міжнародним екіпажем.

Час перебування в космічному польоті екіпажу пілотованого корабля «Союз ТМА-12М» становив 169 діб 5 годин 6 хвилин», - сказано в повідомленні.

«Союз ТМА-12М» відстикувався від МКС 11 вересня о 3:01 за московським часом з екіпажем у складі російських космонавтів Олександра Скворцова, Олега Артем'єва та американського астронавта Стівена Свонсона.

У ЦУПі повідомили, що на станції до прибуття наступного російського пілотованого корабля ще продовжать роботу учасники 41-ї тривалої експедиції на МКС російський космонавт Максим Сураєв, американський астронавт Рід Вайсман та європейський астронавт Олександр Герст.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские