Вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка можуть об'єднати в одне кримінальне провадження.

Про це сьогодні на брифінгу у Кременчуці повідомив в.о. прокурора області Юрій Кравченко, повідомляє «УНІАН».

«Офіційно заявляю, що в результаті копіткої роботи вдалося скласти список осіб, які вчинили цей злочин. Наразі вони дали свідчення і підтвердили свою причетність до скоєного. Вбивство судді було пов'язано з його професійною діяльністю... Досудове розслідування за двома кримінальними провадженнями триває. Вирішується питання про їх об'єднання», - сказав Кравченко.

Також на брифінгу він заявив, що затримання підозрюваних осіб відбувалося відповідно до вимог чинного законодавства. Кравченко також зазначив, що в рамках розслідування кримінального провадження міліція проводила негласні слідчо-розшукові дії.

Водночас, за його словами, «оскільки затримання підозрюваних знайшлися охочі прокоментувати у міліції, прокуратурою Полтавської області 4 вересня розпочато кримінальне провадження за фактом розголошення даних досудового розслідування посадовими особами органів внутрішніх справ».

В.о. прокурора області наголосив, що «у відповідності з положеннями чинного Кримінально-процесуального кодексу, дані досудового слідства можуть бути розголошені з дозволу прокурора, який є процесуальним керівником у кримінальному провадженні».

«Досудове розслідування проводиться слідчим відділом прокуратури області, а оперативне супроводження зазначеного виробництва здійснюється УСБУ», - сказав Кравченко.

Як раніше повідомляв ForUm, 26 липня близько 10.00 в Кременчуці, недалеко від місця свого проживання на вулиці Сумській, пострілом в груди з вогнепальної зброї був убитий мер міста Олег Бабаєв.

Міліція розглядала кілька версій вбивства Бабаєва: вони стосувалися його професійної, підприємницької діяльності, а також особистих мотивів.

11 лютого у Кременчуці невідомий вистрілив у суддю Автозаводського райсуду. О 01.40 середи, 12 лютого, він помер у лікарні.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 379 Кримінального кодексу України (посягання на життя судді, пов'язане із здійсненням правосуддя).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest