Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) констатує погіршення ситуації із захворюванням на лихоманку Ебола в Ліберії. Про це йдеться в опублікованій заяві ВООЗ.

Зазначається, що передача вірусу прискорилася, а кількість нових випадків зростає в геометричній прогресії. Підтверджені випадки захворювання зареєстровані у 14 із 15 провінцій країни.

ВООЗ констатує низьку ступінь забезпеченості країни медичними кадрами. Коли почався спалах, у Ліберії був лише 1 лікар для лікування майже 100 тис. осіб. З медичних працівників 152 були інфіковані і 79 померли.

Наразі в Ліберії найвища загальна кількість зареєстрованих випадків зараження і смертельних випадків. Станом на 8 вересня - 2 тис. випадків зараження і більше 1 тис. смертей. Показник летальності - 58% також є одним із найвищих.

Спалах лихоманки Ебола був зареєстрований у березні 2014 року в Гвінеї. Пізніше захворювання поширилося на Ліберію і Сьєрра-Леоне. Випадки захворювання почали фіксуватися в Сенегалі та Демократичній Республіці Конго. У трьох найбільш уражених захворюванням країнах оголошено надзвичайний стан.

За даними ВООЗ на 4 вересня, кількість загиблих від епідемії вірусу Ебола перевищила 1900 осіб, заявила глава Всесвітньої Організації охорони Здоров'я Маргарет Чен.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest