Домовленість про припинення вогню, досягнута між київською владою та членами незаконних збройних формувань сходу України, є лише одним з етапів на шляху до нормалізації ситуації в країні.

Про це заявив офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Мова не лише про припинення вогню. Є великий список речей, за якими були досягнуті домовленості і які тепер треба втілити в життя», - зазначив він.

За словами Зайберта, припинення вогню «має підтримуватися всіма сторонами конфлікту. Однак паралельно з цим необхідно забезпечувати контроль кордону, здійснити обмін військовополоненими, гарантувати умови для роботи моніторингової місії ОБСЄ, сприяти початку діалогу між протиборчими сторонами, пояснив він.

Як вказав у неділю, 7 вересня, міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр, припинення вогню в Україні є «важливим кроком уперед», однак залишається при цьому лише «початком важкого політичного процесу».

Як повідомляв ForUm, Президент України Петро Порошенко віддав наказ начальникові Генерального штабу Збройних сил України припинити вогонь на Донбасі починаючи з 18.00 5 вересня.

Нагадаємо, 5 вересня в Мінську на переговорах контактної групи між представниками України, самопроголошених ДНР та ЛНР за участю ОБСЄ підписано протокол про припинення вогню на Донбасі з 18.00 п'ятниці, 5 вересня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

15