Американська влада відправляє для участі у військових навчаннях в Україні 200 військовослужбовців 173-ї піхотної дивізії, яка базується в Італії. Про це повідомив прес-секретар Пентагону Стівен Уоррен, передає ВВС .

Маневри «Швидкий тризуб» (Rapid Trident) пройдуть 13-26 вересня на прикордонній з Польщею території України. Крім американських солдатів, у навчаннях будуть задіяні понад 1000 військовослужбовців з України, Азербайджану, Великобританії, Канади, Грузії, Німеччини, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії та Іспанії.

«Швидкий тризуб» буде першою значною акцією з розгортання американських сил в Україні з моменту виникнення кризи. Спочатку навчання, які до цього проводилися щорічно, повинні були пройти в липні, проте були відкладені через нестабільну ситуацію на Україні. Крім того, в жовтні США мають намір направити на заміну більш легко озброєних сил десантників танки і 600 чоловік особового складу в Польщу, Естонію, Латвію і Литву для спільних маневрів.

Нагадаємо, 2 вересня, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд вніс на розгляд Верховної Ради закон про скасування позаблокового статусу української держави та про відновлення курсу на членство країни в НАТО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом