У Донецьку частково знеструмленими залишаються селище Жовтневе, 10 багатоповерхових будинків та 3000 будинків приватного сектора в мікрорайонах Путилівка, Щеглівка, Гілка, а також деякі мікрорайони в Кіровському та Петровському районах, повідомляє прес-служба Донецької міської ради.

За інформацією прес-служби, в Київському, Куйбишевському, Петровському та Кіровському районах міста ведуться роботи з ремонту і заміни пошкоджених ліній електропередачі.

У прес-службі також зазначили, що ніч у Донецьку минула без активних воєнних дій. Вранці у Петровському, Кіровському, Ленінському та Будьонівському районах було чути залпи і вибухи.

За інформацією диспетчерської служби КП «Донецькміськводоканал» водопостачання в місті здійснюється в мінімальному режимі. Усі ключові об'єкти водопостачання та водовідведення працюють.

«З 9 години ведуться ремонтні роботи в центрі міста на перетині вулиць Артема і 25-річчя РСЧА з усунення пориву на магістральному водоводі діаметром 400 мм За вчорашній день аварійна служба водоканалу усунула 32 аварії на мережах водопостачання та 40 - на каналізаційних мережах», - йдеться в повідомленні.

Громадський транспорт здійснює рух автомагістралями міста згідно з графіками. Змін у маршрутах прямування немає.

Раніше ForUm повідомляв, що в Донецьку тривають обстріли.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

33