Остаточний звіт про причини катастрофи малайзійського Boeing у Донецькій області буде представлений влітку 2015 року, повідомила офіційний представник Ради з безпеки Нідерландів Сара Ферной у коментарі РИА «Новости».

«Підготовка остаточного звіту з розслідування катастрофи малайзійського літака займе близько року. Приблизно влітку 2015 року він буде опублікований», - сказала вона.

Ферной також зазначила, що Рада безпеки веде розслідування відповідно до стандартів ІКАО. Крім того, існують також певні правила, як концепція доповіді буде представлена іншим зацікавленим країнам».

«Після подання концепції країнам буде відведено 60 днів на розгляд і внесення поправок», - пояснила представник Ради з безпеки.

За її словами, попередня доповідь про причини катастрофи малайзійського літака буде представлена цього або наступного тижня.

«Це буде не остаточна доповідь, і вона не відповідатиме на всі питання, але вона представить перші результати чорних скриньок, деяку інформацію з інших джерел: таких як супутники, радари та інші. І це дійсно перша зведена інформація з цього розслідування. Багато питань ще залишаться відкритими після прочитання цієї доповіді», - додала вона.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував за курсом «Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія)», зазнав катастрофи в Донецькій області в Україні. На борту перебувало 298 осіб. Всі вони загинули.

Станом на 2 вересня упізнані тіла 183 загиблих унаслідок авіакатастрофи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом