У Центральній виборчій комісії розраховують, що Верховна Рада у четвер все-таки внесе зміни до державного бюджету України, виділивши коштів на організацію та проведення позачергових парламентських виборів.

«Ми сподіваємося, що, можливо, у четвер Верховна Рада знайде можливість використати парламентський день, щоб ухвалити вкрай необхідні для нас рішення», - заявила журналістам заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Коментуючи неприйняття у вівторок Верховною Радою відповідного законопроекту, вона підкреслила, що для ЦВК «це найгірший варіант розвитку подій».

«Безумовно, частина друга статті 46 закону «Про вибори народних депутатів України» передбачає, що виборчий процес може фінансуватися за рахунок резервного фонду Кабінету Міністрів. На цей випадок законодавець делегував Кабміну повноваження встановлювати порядок здійснення видатків на підготовку виборів, і ми плануємо подати на розгляд Кабміну відповідний проект», - зазначила заступник голови ЦВК, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Разом із тим, вона нагадала, що в держбюджеті на поточний рік передбачено 23 млн грн на проведення повторних і проміжних виборів народних депутатів. За її словами, поки ЦВК цих коштів достатньо для організації виборчого процесу.

Раніше ForUm повідомляв, що народні депутати відмовилися виділяти гроші для Центральної виборчої комісії на позачергові парламентські вибори.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом