До Києва з Литви прибуло шість тонн гуманітарної допомоги для українських військовослужбовців, що беруть участь в антитерористичній операції. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

«Військовий аташе посольства Литви в Україні Міндаугас Квіліс розповів, що перша частина вантажу передана від Литовської держави та оборонного відомства. Сюди увійшли 4600 сухих пайків та медичне обладнання з медикаментами. Це хірургічні халати, набори медичних шин, медикаментів та медичного обладнання, ларингоскопи, марлеві пов'язки та абсорбувальні речовини, медичні інструменти», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українська сторона веде переговори з Росією про можливу доставку гуманітарного вантажу в східні регіони залізничним транспортом, але конкретних домовленостей ще немає.

Раніше постійний представник Росії при Організації Об'єднаних Націй Віталій Чуркін заявив, що в телефонній розмові міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Росії Сергій Лавров підтвердили домовленість про постачання другого російського гуманітарного конвою в Україну.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом