Держгірпромнагляд України створив спеціальну комісію з розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком з сімома працівниками приватного акціонерного товариства Авіакомпанія «Україна-Аероальянс». Про це повідомили в прес-службі Держгірпромнагляду.

Нагадаємо, з вантажним літаком Ан-12, який здійснював перевезення нафтового обладнання в Екваторіальну Гвінею, 30 серпня о 4:43 за київським часом, через три хвилини після зльоту з аеропорту Таман Рассет (Алжир), сталася катастрофа. Внаслідок катастрофи загинули всі члени екіпажу вантажного повітряного судна. Варто зазначити, що усі вони перебували в трудових відносинах з ВАТ Авіакомпанія «Україна-Аероальянс». «Отже, це дає право сім'ям загиблих на соціальний захист», -зазначили в прес-службі.

Після завершення спеціального розслідування групового нещасного випадку комісією Держгірпромнагляду будуть використані матеріали технічного розслідування Державної авіаційної служби України та уповноваженої організації Алжиру й складено акти, на підставі яких сім'ям загиблих виплатять страховку в установленому законом порядку, повідомляє «РБК-Україна».

Як раніше повідомляв ForUm, усі сім членів екіпажу, ймовірно, загинули. На місці катастрофи тривають пошукові роботи, працюють експерти.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

108
Туфли осень-зима Everest