За клопотанням слідства у Москві заарештовано майно підприємця, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Слідчого комітету Російської Федерації.

«У рамках розслідування кримінальної справи встановлено, що до безпосереднього фінансування каральної операції на південному сході України і діяльності каральних батальйонів «Дніпро», «Азов» та інших причетний губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, щодо якого слідством винесено постанову про притягнення як обвинуваченого за ч.3 ст.33, п.п. «а, б, е, ж, л», ч. 2 ст. 105, ч. 3 ст. 33, ч. 1 ст. 356, ч. 3 ст. 33, ч. 3 ст. 144, ч. 3 ст. 33, п. «а», ч. 3 ст. 126 КК РФ (Вбивство. Застосування заборонених засобів і методів ведення війни. Перешкоджання професійній діяльності журналістів. Викрадення людей)», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з метою припинення фінансування терористичної діяльності й інших злочинних дій щодо мирного населення сходу України слідством встановлюються відомості про майно Ігоря Коломойського як на території Російської Федерації, так і за її межами, з метою накладення на нього арешту.

Так, встановлено, що ЗАТ «Еліт-Холдинг», співзасновником якого є Коломойський, належить офісне приміщення, розташоване в місті Москві, «а отриманий в результаті здачі в оренду приміщень цієї будівлі прибуток може використовуватися Коломойським для фінансування злочинної діяльності на території сходу України».

На підставі отриманих рішень суду в зазначеній вище будівлі проведений обшук, в ході якого виявлено та вилучено документи, які мають значення для кримінальної справи. Крім того, на підставі ухвали суду за клопотанням слідства на даний об'єкт нерухомості накладено арешт з встановленням заборон ЗАТ «Еліт-Холдинг» на здійснення щодо нього розпорядчих повноважень.

Слідчий комітет продовжує роботу з встановлення інших активів Ігоря Коломойського, у тому числі в Криму.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України порушив справу проти мереж АЗС «Укрнафта», «ANP» і «Авіас» та інших суб'єктів господарювання Коломойського.

Слідчий комітет РФ 21 червня оголосив у міжнародний розшук главу МВС України Арсена Авакова і підприємця, губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, а раніше, 18 червня, проти них були порушені кримінальні справи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом