Консультації контактної групи з урегулювання ситуації на сході України планується продовжити в Мінську 5 вересня, заявив віце-прем'єр так званої ДНР Андрій Пургін.

«Ми передали один одному документи, будемо їх вивчати. 5 вересня консультації можуть продовжитися», - сказав Пургін журналістам 1 вересня у Мінську за підсумками чотиригодинних переговорів контактної групи «Україна-ОБСЄ-РФ».

«Ми будемо активно обговорювати, пропозиції України великі, ми будемо їх вивчати і обговорювати», - заявив представник ДНР. За його словами, сторони «взяли тайм-аут», повідомляє «Інтерфакс».

Він підкреслив, що представникам обох сторін необхідно зрозуміти, які з пропозицій «можливі для обговорення, а які неприйнятні».

На питання журналістів, який з дев'яти пунктів, озвучених представниками ДНР, Пургін вважає принциповим, він відповів: «Ми поки не хочемо виносити їх на широке обговорення, робота продовжиться».

Як раніше повідомив ForUm, Президент України Петро Порошенко вважає, що відновлення роботи групи сприятиме ефективній імплементації мирного плану для регіону і врегулювання ситуації шляхом переговорів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом