Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримує наміри Президента України Петра Порошенка зробити кадрові висновки у оборонних відомствах у зв'язку з останніми подіями під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Про це Яценюк заявив сьогодні у Дніпропетровську під час відвідування поранених в АТО бійців, які перебувають в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.

«Для порядку в країні нам необхідно злагоджено працювати. Я підтримую Порошенка в необхідності невідкладних змін в оборонних відомствах», - зазначив прем'єр-міністр, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, 1 вересня Президент Петро Порошенко пообіцяв зробити кадрові висновки у зв'язку з останніми подіями під час проведення антитерористичної операції на сході України.

27 серпня підрозділи російської регулярної армії захопили місто Новоазовськ Донецької області, розташоване недалеко від Маріуполя.

Крім того, тиждень тому українські батальйони потрапили в оточення поблизу міста Іловайськ, з 30 серпня бійці почали виходити з оточення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом