У Житомирській області до опалювального сезону підготували 11,6 тисячі тонн твердого палива.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації з посиланням на голову обладміністрації Сергія Машковського.

Так, розповідаючи про підготовку об'єктів господарського комплексу регіону до опалювального сезону, Машковський повідомив, що «вже підготовлено 6641 житловий будинок та 753 котельні, заготовлено 11,6 тис. тонн твердого палива, відремонтовано та замінено 59,6 км водопровідно-каналізаційних мереж».

Крім того, за його словами, на Житомирщині завершено ремонти 121 шкільного приміщення, покрівель - у 23 навчальних закладах, систем опалення - у 22, систем водопостачання і водовідведення - у 13.

Машковський зазначив, що з метою підготовки до опалювального сезону вживаються активні заходи з переведення шкільних котелень з природного газу на альтернативні види палива. «Найкраща ситуація з переходом на тверде паливо полягає в Овруцькому районі: з 35 шкільних котелень 30 вже працюють на альтернативному паливі, ще дві - переобладнують», - зазначив він.

Як повідомляв ForUm, раніше віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час засідання енергетичного кризового штабу доручив Міненерговугілля та іншим міністерствам розробити план дій щодо забезпечення стабільного проходження в Україні опалювального сезону без російського газу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом