Глава польського уряду Дональд Туск вважає агресію Російської Федерації проти України війною, яка загрожує не лише східним регіонам Української держави. Про це Туск заявив сьогодні у Вестерплатті на заходах, присвячених 75-й річниці початку Другої світової війни.

«Сьогодні, коли ми дивимося на трагедію українців, на війну, - бо це слово потрібно застосовувати, - на сході нашого континенту, знаємо, що вересень 1939 року не може повторитися», - зазначив він.

Туск зазначив, що цього тижня держави НАТО зустрінуться у Великобританії, для того щоб обговорити нову політику, в тому числі у контексті останніх подій в Україні, повідомляє «УНІАН».

За його словами, ключовим завданням нової політики НАТО, яку повинні прийняти члени блоку, має стати «безпека та ефективність західного співтовариства у зв'язку із загрозою війни вже не тільки на сході України».

«Ще є час для того, щоб стримати тих в Європі та у світі, для кого насильство, сила, агресія знову стають арсеналом політичної дії», - сказав обраний головою Ради ЄС польський прем'єр.

Нагадаємо, 28 серпня Президент Петро Порошенко заявив про вторгнення російських військ в Україну.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров назвав домислами твердження про вторгнення російських військ на територію України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25
Классические туфли мужские