Члени незаконних збройних формувань близько години обстрілювали з РСЗВ «Град» райони населених пунктів Безіменне-Самсонове (Новоазовський район Донецької області).

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«О 15.40 28 серпня в районі населеного пункту Патріотичне (Донецька область) відбувся бій між мобільним підрозділом Держприкордонслужби та загоном НЗФ з білими пов'язками на обох рукавах. Під натиском прикордонників противник відступив убік Новоазовська», - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, через годину після бою, що відступили НВФ почали обстріл з РСЗВ «Град» районів населених пунктів Безіменне-Самсоново, який тривав майже 50 хвилин.

Разом з тим, у Держприкордонслужбі також зазначили, що під прикриттям ЗС РФ члени НЗФ зміцнюють свої позиції в районі Новоазовська. Так, поблизу пункту пропуску «Новоазовськ» НЗФ облаштовано блокпост, біля якого сконцентровано близько 50 одиниць військової техніки.

Як повідомляв ForUm, 27 серпня російські війська зайняли і контролюють місто Новоазовськ та ряд населених пунктів Новоазвоского, Старобешівського та Амвросіївского районів Донецької області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом