Вся інформація про пересування підрозділів і частин Збройних сил України буде закрита, заявив перший заступник глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

«Сьогодні вся інформація щодо пересування збройних сил України не буде публічною, тому що після повідомлень про те, що вчора війська рушили в Старобешеве, вони були накриті «Градом». Позиція керівника Генштабу - вся інформація буде закритою», - сказав він, спілкуючись з мітингувальниками під Адміністрацією Президента України в четвер, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, на сьогоднішній день керівництво України робить все для того, щоб українські війська рухалися в тому напрямку, щоб допомогти всім силам, які опинилися в оточенні.

Також Зубко закликав людей не панікувати і не поширювати панічні настрої в суспільстві.

«Сьогодні існує пряма військова агресія, тому я хотів би всіх (закликати. - Ред.), хто сьогодні закликає і робить істерику в країні, припинити її, заспокоїтися, і рухатися (хто хоче брати зброю) на фронт», - сказав він.

Під Адміністрацією Президента України в четвер проходить мітинг. Люди закликають керівництво України вжити заходів щодо розблокування українських силовиків, що потрапили в оточення в Іловайську, а також надати добровольчим батальйонам важке озброєння і бойову техніку.

Нагадаємо, 28 серпня Президент Петро Порошенко заявив про введення російських військ в Україну.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом