Народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував ряд заходів, яких потрібно вжити, для того щоб перемогти російського ворога на Сході України. Про це політик написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, Ляшко висловив переконання, що силові відомства не реагують адекватно на події в Донбасі.

«Президент Порошенко видає бажане за дійсне. З усією відповідальністю заявляю - ситуація на Східному фронті надзвичайно складна. Частини наших військових підрозділів на Донеччині та Луганщині потрапили в оточення і можуть з нього просто не вийти, якщо негайно не вжити заходів», - заявив Ляшко.

За його словами, в прагненні швидко підняти прапор над звільненими містами всі забули про те, що має бути надійний тил. Він також зазначив, що серйозна небезпека загрожує також Приазов'ю, де російські окупанти відкрили другий фронт.

«Маю підстави стверджувати, що міністр оборони і начальник Генштабу не реагують адекватно на ситуацію. Ні захисники Маріуполя, ні оточені добровольці в Іловайські так і не дочекалися, зокрема, підтримки авіації. Тому вважаю, що Президент повинен змінити міністра оборони і начальника Генштабу», - зазначив Ляшко.

Політик закликав вже зараз готуватися до осінньо-зимової кампанії проти російських окупантів. Для цього на генеральські посади потрібно призначити капітан-майорів, які пройшли поле бою і знають, що дійсно потрібно робити в цій ситуації.

«Всю  економіку треба перебудувати для потреб фронту; катастрофічно не вистачає важкої техніки, артилерії, авіації, засобів зв'язку та просто елементарного транспорту. Хоча влада цього і боїться, але треба максимально укомплектувати добровольчі батальйони як найбільш боєздатні одиниці. Ворог нам протистоїть сильний, але ми все одно його подолаємо», - з упевненістю зазначив лідер Радикальної партії.

Нагадаємо, раніше Ляшко запропонував почати процес відновлення ядерного статусу України, а також створити ставку Верховного головнокомандувача.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35
Теги